جمع آوری کمک های نقدی در باشگاه دماوند

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

 دوشنبه شب 4 خردادماه، جلسه عمومی "باشگاه دماوند" حال و هوای دیگری داشت؛ نه خبری از ارائه گزارش برنامه بود و نه خبری از کلاس آموزشی . همه برای یک هدف آمده بودند ، حمایت و حفظ باشگاه دماوند


از چند روز پیش از طریق اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی و پیام کوتاه خبر این جلسه برای اعضای باشگاه ارسال شده بود و به همین دلیل تعداد زیادی از پیشکسوتان ، اعضای رسمی و آزمایشی در محل باشگاه حاضر شدند.

همچنین "عباس محمدی" و "عباس ثابتیان" از انجمن کوهنوردان ایران نیز مهمان این جلسه بودند .

در ابتدا "سعید صبور" صحبت هایی از وضعیت فعلی رای دادگاه و حضور خود در محل دادسرای اجرای احکام به همراه تعدادی از اعضای باشگاه ارائه داد و پس از ایشان برخی از اعضای باشگاه نیز به نوبت صحبت هایی در مورد وضعیت فعلی باشگاه ارائه کردند.کاوه کاشفی ، وحید بهرامی ، سهند عقدایی از جمله سخنرانان بودند. محتوای تمام صحبت های ارائه شده در حمایت از باشگاه و سعید صبور و عبور از وضعیت فعلی و پیش روی باشگاه دماوند بود.

پس از صحبت های سهند عقدایی و پیش قدم شدن خود ایشان مراسم جمع آوری کمک های نقدی برای پرداخت مبلغ دیه جانباختگان حادثه دیزین 88  آغاز شد و اعضای قدیمی و پیشکسوتان و اعضای آزمایشی باشگاه به ترتیب مبالغی را اعلام کردند تا به حساب باشگاه واریز نمایند. در ادامه موجی از کمک های نقدی اعلام شد به نحوی که در زمانی کوتاه مبلغی حدود دویست و بیست و سه میلیون تومان جمع آوری شد.جمع آوری این مبلغ نقد در این مدت کوتاه در تاریخ کوهنوردی ایران بسیار بی سابقه بوده است. بیشتر مبالغ اعلام شده هم زمان به حساب باشگاه واریز می شد و مبالغ جمع شده هر چند دقیقه اعلام می شد .

تابلو نهایی مبالغ جمع آوری شده

در طی این مراسم از طریق شبکه های اجتماعی گزارش لحظه به لحظه مراسم و مبالغ اعلام شده منتشر می شد و تماس هایی از سوی افرادی که در محل باشگاه نبودند گرفته و مبالغ به صورت تلفنی اعلام می شد .

در بین افرادی که مبالغی را تعهد نمودند اسامی  آشنا نیز دیده می شدند از قبیل : ذبیح اله حمیدی ( باشگاه اسپیلت ) ، عباس محمدی و عباس ثابتیان ( انجمن کوهنوردان ) ، کیومرث بابازاده ، رضا زارعی ( ریاست فدراسیون کوهنوردی ) محمود میر نوری ( مسول آموزش فدراسیون) و گروه کوهنوردی زرتشتیان ، گروه کوهنوردی تهران و .....


امیدواریم این حرکت جمعی و بازتاب آن در فضای مجازی و روزنامه ها باعث جلب توجه عمومی و مثبت نسبت به جامعه کوهنوردی ایران شود.

 

منبع خبر: سایت کوهنامه

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها  

+3 # رسول زندی 1394-04-31 09:40
درود بر دستان پرتوان کوهنوردان . درود بر همت کوهنورد ایرانی. اینجا افتخار میکنیم که در این کشور زاده شده ایم.
پاسخ دادن